Ruszyła przedsprzedaż biletów na Super Mecz!

Rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na Super Mecz, którym marka SpeedwayEvents.pl rozpocznie tegoroczny kalendarz swoich imprez żużlowych. Przypomnijmy, że 23 marca o godzinie 15.00 TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski podejmie na stadionie miejskim przy ul. Piłsudskiego 64 aktualnego mistrza Polski – Fogo Unię Leszno.

Przed rokiem w podobnej konfrontacji leszczyńskie “Byki” wygrały w Gnieźnie ze Startem 47:43 i spotkanie to okazało się dla nich znakomitym prognostykiem przed sezonem ligowym, w trakcie którego podopieczni Piotr Barona wywalczyli po raz drugi z rzędu złote medale DMP. Niezwykle udany rok zanotowali też żużlowcy Startu, będący prawdziwą rewelacją rozgrywek Nice 1. Ligi Żużlowej.

 

 

W tym roku Unia przyjedzie na tor do zawsze gościnnego dla speedwaya Ostrowa Wielkopolskiego. Rozkochane w żużlu miasto z radością powitało swoją sportową wizytówkę w Nice 1. Lidze i wiąże ze startami swoich ulubieńców olbrzymie nadzieje. Zespół prowadzony przez Mariusza Staszewskiego postara się im sprostać, a pomóc w tym mają m.in. doświadczeni i świeżo pozyskani zawodnicy – Grzegorz Walasek oraz Tomasz Gapiński. Oni wespół z Nikolaiem Klindtem, Aleksandrem Łoktajewem oraz Samem Mastersem i Renatem Gafurowem spróbują stawić czoła faworytom z Leszna.

Unia to zespół naszpikowany gwiazdami. Emil Sajfutdinow, Piotr Pawlicki, Janusz Kołodziej, Jarosław Hampel, Brady Kurtz, Dominik Kubera i Bartosz Smektała to prawdziwy dream team. Znów będzie zdecydowanym faworytem rozgrywek PGE Ekstraligi. Kibicom z Ostrowa przytrafi się więc możliwość obejrzenia w akcji zawodników z czołówki światowej, co stanowi nie lada atrakcję.

Zapowiedź Super Meczu w Ostrowie Wlkp.

Bilety na ten mecz są już do nabycia. Razem z platformą TicketCo zapraszamy do ich kupowania online pod adresem bilety.speedwayevents.pl.

Wejściówki są aktualnie w przedsprzedaży i można je kupić w niższych cenach, które obecnie kształtują się od 15 do 40 zł. W sprzedaży są również bilety dla dzieci do lat 7 w cenie 1 zł. Nie obowiązują one jednak na trybunie głównej stadionu w Ostrowie Wlkp. Przedsprzedaż zakończy się 16 marca o godzinie 23.59.

Razem z wejściówkami mogą Państwo jednocześnie nabyć atrakcyjne gadżety żużlowe i akcesoria kibicowskie. Więcej tego typu asortymentu możecie znaleźć pod adresem: speedway-shop.pl

Meczem w Ostrowie Wielkopolskim rozpoczniemy sezon 2019 z marką SpeedwayEvents.pl. Już dziś zapraszamy na kolejne wydarzenia żużlowe, które będziemy współorganizować z polskimi klubami. Do zobaczenia na stadionach!