Gościliśmy na żużlowej gali Orła Łódź

Ekipa SpeedwayEvents.pl gościła na Gali Żużlowej Orła Łódź w Atlas Arenie. Prezentacja drużyny wypadła efektownie, a towarzyszyła jej oprawa muzyczno – wizualna. Przyszło sporo kibiców, których zapraszaliśmy na mecz Północ – Południe, zaplanowany 24 marca na łódzkiej Moto Arenie.

Drużyna Orła uchodzi za jednego z faworytów Nice 1. Ligi Żużlowej, a łódzcy fani liczą, że w nadchodzących rozgrywkach drużyna wreszcie zrealizuje wyczekiwany od lat cel jakim jest awans do Ekstraligi. Pomóc w tym ma szeroka grupa mocnych jakościowo polskich jak i zagranicznych zawodników. Ekipę Orła do boju poprowadzi Lech Kędziora.

– Liga będzie wyrównana, wiele drużyn ma mocne składy i wysokie oczekiwania. My na pewno chcemy się liczyć w walce o najwyższe cele – przyznał trener Kędziora, który – podobnie jak reszta jego podopiecznych – do prezentacji wyjechał na motocyklu, ubrany w klubowy garnitur i kapelusz.

Drużyna Orła Łódź w całej okazałości

W podobnym tonie wypowiadali się zawodnicy Orła, a także władze klubu na czele z prezesem Witoldem Skrzydlewskim. – Wierzymy, że będzie to przełomowy sezon. Mamy już swój nowoczesny dom, pora pójść za ciosem i dostać się na żużlowe salony w najwyższej klasie rozgrywkowej – podkreślił Skrzydlewski.

Ekipa SpeedwayEvents.pl życzy łódzkiemu klubowi spełnienia sportowych marzeń. Razem z Orłem zorganizujemy zawody, które oficjalnie zainaugurują żużlowy sezon 2019 w Polsce. Już 24 marca widzimy się na Moto Arenie Łódź podczas meczu Północ kontra Południe. W obu drużynach pojadą najlepsi żużlowcy klubów Nice 1. Ligi Żużlowej, podzielonych wedle klucza geograficznego. Sprzedaż biletów online na to wydarzenie już się rozpoczęła. Wejściówki można kupować pod adresem: bilety.speedwayevents.pl.

Zapraszamy do Łodzi na mecz Północ – Południe