SpeedwayEvents.pl stawia na TicketCo

Od sezonu 2019 bilety na żużlowe wydarzenia sygnowane marką SpeedwayEvents.pl będzie można kupić online za pośrednictwem znanej w Europie platformy TicketCo. Jako promotor zawodów żużlowych stawiamy tym samym na solidność oraz innowacyjność.

 

 

TicketCo wchodzi na polski rynek. Pierwszym kontrahentem platformy została marka SpeedwayEvents.pl

– Naszym celem jest zwiększenie sprzedaży online i to jeden z głównych powodów, dla których wybraliśmy TicketCo – mówi Maciej Polny, prezes KFSport, właściciela marki SpeedwayEvents.pl. – Jestem bardzo zadowolony z możliwości, jakie oferuje nam nasz nowy kontrahent i z optymizmem patrzę na naszą współpracę – dodaje.

Duże wrażenie zrobiły referencje wystawione platformie zarówno w Norwegii jak i Wielkiej Brytanii.

– Zwróciliśmy uwagę na sprawne działanie w trybie sprzedaży online, ale także mobilnych punktów sprzedaży oraz systemu skanowania biletów na bramach wejściowych – mówi Polny. – Dodatkowo używanie tej platformy jest przyjazne zarówno dla nas jako organizatorów jak i naszych klientów. Tym bardziej, że będziemy mogli im zaproponować zakup produktów dodatkowych razem z biletami. Z tego rozwiązania jesteśmy bardzo zadowoleni – podkreśla Polny.

 

Maciej Polny (z prawej)

TicketCo to platforma, która w Polsce spotkała się z serdecznym przyjęciem w branży sportowej oraz eventowej. – Jesteśmy dumni ze współpracy z marką SpeedwayEvents.pl i zaufania, jakie otrzymaliśmy – mówi Tomasz Kowalski, Country Manager TicketCo. – Tym bardziej, że to pierwszy nasz klient w Polsce. Co do współpracy, nie wahaliśmy się ani chwili. Żużel to prawdziwy sport akcji, dużo dzieje się na torze, co przyciąga wielu kibiców. Z kolei SpeedwayEvents.pl to uznana marka w tej branży – dodaje Kowalski.

Wybór TicketCo umożliwia także SpeedwayEvents.pl uruchomienie mobilnych punktów sprzedaży, bez konieczności inwestowania w skomplikowany i często duży, nieporęczny sprzęt. Jest to ogromną zaletą, ponieważ SpeedwayEvents.pl realizuje swoje wydarzenia sportowe na różnych obiektach w całej Polsce.

Rozpoczęcie sprzedaży biletów na tegoroczne imprezy żużlowe – w trybie online – już się rozpoczęło pod adresem: bilety.speedwayevents.pl