PROMOCJA PAKIETY VIP PGE IMME

Spełnij swoje marzenie z dzieciństwa.

Który kibic nie marzy o uściśnięciu dłoni mistrza świata i zdjęciu z najlepszym zawodnikiem turnieju żużlowego PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi 2018. To wszystko może się zdarzyć w Gdańsku 5 sierpnia. Początek o godz. 18.

Wielu obecnych zawodników zbierało autografy od swoich sportowych idoli. Później już jako żużlowcy wzorowali się na nich i tak jest w wielu przypadkach do dzisiaj.

Na przykład Bartosz Zmarzlik wzorował się na Tomaszu Gollobie i zanim jeszcze sam rozpoczął pogoń za swoimi sukcesami, to właśnie postać Tomka była niedoścignionym wzorem. Bartosz Smektała nie raz przyznawał, że jego wzorem na torze i poza nim jest Przemek Pawlicki.

Kiedyś dla nich możliwość spotkania zawodników w parkingu była czymś wspaniałym.

Marzenia dzieci to też skrywane marzenia dorosłych, a podczas PGE IMME w Gdańsku każdy ma szansę zakupić pakiet Hospitality & VIP Tickets z wstępem do parku maszyn, dający szansę spotkania upragnionego zawodnika.

Dla tych, którzy zakupią minimum pięć pakietów, mamy specjalną cenę – 229 PLN (miejsce w najlepszej części stadionu vis a vis startu i mety, program zawodów, dedykowany zestaw upominków, wejście do parku maszyn przed i po turnieju, możliwość zrobienia zdjęć z zawodnikami, parking, catering).

Pakiety i bilety na zawody można nabyć za w Internecie http://speedwayevents.kupbilet.pl/sport/zuzel/sw0273, a także speedway-shop.pl; lub bezpośrednio – sklep kibicfanshop.pl w Gdańsku ul. Marynarki Polskiej 98 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00, salony Empik i punkty STS w całej Polsce.

Ceny biletów:

Pakiety Hospitality & VIP Tickets – 399 PLN.

Normalny: 30 PLN

Dzieci do 12 roku życia: 15 PLN

Program: 15 PLN

Dzieci do 4 roku życia: 1 PLN