Konferencja prasowa Zorros Final Show

Szanowni Państwo,
W imieniu Prezydenta Gdańska, SpeedwayEvents.pl oraz Kfsport SC pragniemy zaprosić Państwa na konferencję prasową, dotyczącą turnieju Zorros Final Show o Puchar Prezydenta, zawodów pożegnalnych jednego z najbardziej zasłużonych w ostatnich latach żużlowców Wybrzeża Gdańsk – Magnusa Zetterstroema. W konferencji prasowej udział weźmie m.in. bohater wydarzenia Magnus “Zorro” Zetterstroem oraz dyrektor biura ds. sportu miasta Gdańska Andrzej Trojanowski.

Podczas turnieju 1 kwietnia wystąpią cztery drużyny pod szyldami sponsorów imprezy – Towarzystwa Inwestycyjnego Investing, DDS Poland, Elnaft oraz Porter. Zaproszeni przez Zorro zawodnicy zostaną podzieleni na zespoły. O przydzieleniu sponsora do drużyny zadecyduje losowanie, które będzie jednym z głównych punktów konferencji.

Przypominamy, że żużlowcy rywalizować będą o Puchar Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, który objął patronat honorowy nad imprezą.

 – Magnus Zetterstroem to ogromna osobowość. Gdy zdecydował się zakończyć karierę, chcieliśmy go pożegnać w odpowiedni sposób. W ubiegłym roku się  nie udało, ale teraz to nadrobimy. 1 kwietnia zorganizujemy turniej o Puchar Prezydenta Gdańska. Chcemy, by na pożegnaniu Zetterstroema się nie skończyło. Planujemy, że rywalizacja o Puchar Prezydenta na stałe wejdzie do kalendarza rozgrywek i co roku będzie otwierała sezon żużlowy w Gdańsku – powiedział Andrzej Trojanowski, dyrektor biura prezydenta miasta Gdańska ds. sportu.

Konferencja odbędzie się 27.03.2017 o godz. 13.00 w sali herbowej w Nowym Ratuszu Rady Miasta Gdańska przy ul. Wały Jagiellońskie 1 w Gdańsku. Prosimy o potwierdzenie obecności do 24.03.2017 roku, email: a.nowak@speedwayevents.pl.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.speedwayevents.pl

oraz na nasz profil na facebooku